Súpiska družstva

ÚDAJE O SÚPISKE

Názov družstva BK ŠK UMB Banská Bystrica
Klub Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica
Súťaž 1.liga ženy
Súťažný ročník 2019/2020
Veková kategória seniori
Pohlavie Ženy
Názov súpisky BK ŠK UMB Banská Bystrica - 2019/2020

HLAVNÍ TRÉNERI

Meno Reg. číslo
Andrea Izáková 42054

ASISTENTI TRÉNERA

Meno Reg. číslo
Eva Antalecová 6487

ZOZNAM HRÁČOV


# Priezvisko Meno Štátna príslušnosť Reg.číslo Dátum narodenia Poznámka
1 Buvalová Lenka SVK 43350 14.02.1999  
2 Dobrotová Michaela SVK 41295 06.01.1997  
3 Dolniaková Marcela SVK 43672 29.10.1997  
4 Huťková Sára SVK 48824 02.05.2001  
5 Kohútová Timea SVK 41188 04.01.1998  
6 Luptáková Alexandra SVK 44085 11.06.2000  
7 Moravčíková Alexandra SVK 47693 08.10.2001  
8 Mrváňová Katarína Nina SVK 19543 28.04.1994  
9 Muchová Monika SVK 42614 18.09.1994  
10 Paulechová Klára undefined 46195 24.08.2000 hosťovanie
11 Piperková Katarína SVK 40512 09.01.1995  
12 Pistikidis Aurélia SVK 18538 14.03.1995  
13 Rafanidesová Sandra SVK 44100 26.02.1999  
14 Števulová Petra SVK 19554 14.03.1995  
15 Turčanová Gabriela SVK 19535 12.12.1993  
16 Vyšná Paula SVK 46521 09.11.1998  
17 Vyšňová Andrea SVK 41540 02.08.1997

ÚDAJE O SÚPISKE

Názov družstva BK ŠK UMB Banská Bystrica
Klub Športový klub Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica
Súťaž 1.liga ženy
Súťažný ročník 2019/2020
Veková kategória seniori
Pohlavie Ženy
Názov súpisky BK ŠK UMB Banská Bystrica - 2019/2020

HLAVNÍ TRÉNERI

Meno Reg. číslo
Andrea Izáková 42054

ASISTENTI TRÉNERA

Meno Reg. číslo
Eva Antalecová 6487

ZOZNAM HRÁČOV


# Priezvisko Meno Štátna príslušnosť Reg.číslo Dátum narodenia Poznámka
1 Buvalová Lenka SVK 43350 14.02.1999  
2 Dobrotová Michaela SVK 41295 06.01.1997  
3 Dolniaková Marcela SVK 43672 29.10.1997  
4 Huťková Sára SVK 48824 02.05.2001  
5 Kohútová Timea SVK 41188 04.01.1998  
6 Luptáková Alexandra SVK 44085 11.06.2000  
7 Moravčíková Alexandra SVK 47693 08.10.2001  
8 Mrváňová Katarína Nina SVK 19543 28.04.1994  
9 Muchová Monika SVK 42614 18.09.1994  
10 Paulechová Klára undefined 46195 24.08.2000 hosťovanie
11 Piperková Katarína SVK 40512 09.01.1995  
12 Pistikidis Aurélia SVK 18538 14.03.1995  
13 Rafanidesová Sandra SVK 44100 26.02.1999  
14 Števulová Petra SVK 19554 14.03.1995  
15 Turčanová Gabriela SVK 19535 12.12.1993  
16 Vyšná Paula SVK 46521 09.11.1998  
17 Vyšňová Andrea SVK 41540 02.08.1997

 

Vyžrebovanie súťaže:

1.liga ženy + Juniorky U19

2019/2020

           

Základná časť

5.10.2019

 

6.10.2019

 

1.

TYDAM UPJŠ Košice

ŠKBD Spišská N.Ves J

   

 

2.

BK EILAT PU Prešov

ŽBK Rožňava

8.

BK EILAT PU Prešov

CBK Minibuseuropa KE

3.

Young Angels U19 KE J

CBK Minibuseuropa KE

9.

Young Angels U19 KE J

ŽBK Rožňava

4.

BAM Poprad

BK ŠK UMB B.Bystrica

10.

BAM Poprad

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

5.

BKM Žilina-Budatín

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

11.

BKM Žilina-Budatín

BK ŠK UMB B.Bystrica

6.

MBK Stará Turá

BK Slovan Bratislava

12.

MBK Stará Turá

BK Slovan Bratislava J

7.

BK AŠK Slávia Trnava J

BK Slovan Bratislava J

13.

BK AŠK Slávia Trnava J

BK Slovan Bratislava

19.10.2019

 

20.10.2019

 

14.

BK Slovan Bratislava

BK Slovan Bratislava J

   

 

15.

BK ŠK UMB B.Bystrica

MBK Stará Turá

21.

BK ŠK UMB B.Bystrica

BK AŠK Slávia Trnava J

16.

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

BK AŠK Slávia Trnava J

22.

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

MBK Stará Turá

17.

ŽBK Rožňava

BAM Poprad

23.

ŽBK Rožňava

BKM Žilina-Budatín

18.

CBK Minibuseuropa KE

BKM Žilina-Budatín

24.

CBK Minibuseuropa KE

BAM Poprad

19.

TYDAM UPJŠ Košice

BK EILAT PU Prešov

25.

TYDAM UPJŠ Košice

Young Angels U19 KE J

20.

ŠKBD Spišská N.Ves J

Young Angels U19 KE J

26.

ŠKBD Spišská N.Ves J

BK EILAT PU Prešov

2.11.2019

 

3.11.2019

 

27.

BK EILAT PU Prešov

Young Angels U19 KE J

   

 

28.

BAM Poprad

TYDAM UPJŠ Košice

34.

BAM Poprad

ŠKBD Spišská N.Ves J

29.

BKM Žilina-Budatín

ŠKBD Spišská N.Ves J

35.

BKM Žilina-Budatín

TYDAM UPJŠ Košice

30.

MBK Stará Turá

ŽBK Rožňava

36.

MBK Stará Turá

CBK Minibuseuropa KE

31.

BK AŠK Slávia Trnava J

CBK Minibuseuropa KE

37.

BK AŠK Slávia Trnava J

ŽBK Rožňava

32.

BK Slovan Bratislava

BK ŠK UMB B.Bystrica

38.

BK Slovan Bratislava

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

33.

BK Slovan Bratislava J

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

39.

BK Slovan Bratislava J

BK ŠK UMB B.Bystrica

23.11.2019

 

24.11.2019

 

40.

BK ŠK UMB B.Bystrica

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

   

 

41.

ŽBK Rožňava

BK Slovan Bratislava

47.

ŽBK Rožňava

BK Slovan Bratislava J

42.

CBK Minibuseuropa KE

BK Slovan Bratislava J

48.

CBK Minibuseuropa KE

BK Slovan Bratislava

43.

TYDAM UPJŠ Košice

MBK Stará Turá

49.

TYDAM UPJŠ Košice

BK AŠK Slávia Trnava J

44.

ŠKBD Spišská N.Ves J

BK AŠK Slávia Trnava J

50.

ŠKBD Spišská N.Ves J

MBK Stará Turá

45.

BK EILAT PU Prešov

BAM Poprad

51.

BK EILAT PU Prešov

BKM Žilina-Budatín

46.

Young Angels U19 KE J

BKM Žilina-Budatín

52.

Young Angels U19 KE J

BAM Poprad

7.12.2019

 

8.12.2019

 

53.

BAM Poprad

BKM Žilina-Budatín

   

 

54.

MBK Stará Turá

BK EILAT PU Prešov

60.

MBK Stará Turá

Young Angels U19 KE J

55.

BK AŠK Slávia Trnava J

Young Angels U19 KE J

61.

BK AŠK Slávia Trnava J

BK EILAT PU Prešov

56.

BK Slovan Bratislava

TYDAM UPJŠ Košice

62.

BK Slovan Bratislava

ŠKBD Spišská N.Ves J

57.

BK Slovan Bratislava J

ŠKBD Spišská N.Ves J

63.

BK Slovan Bratislava J

TYDAM UPJŠ Košice

58.

BK ŠK UMB B.Bystrica

ŽBK Rožňava

64.

BK ŠK UMB B.Bystrica

CBK Minibuseuropa KE

59.

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

CBK Minibuseuropa KE

65.

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

ŽBK Rožňava

11.1.2020

 

12.1.2020

 

66.

ŽBK Rožňava

CBK Minibuseuropa KE

   

 

67.

TYDAM UPJŠ Košice

BK ŠK UMB B.Bystrica

73.

TYDAM UPJŠ Košice

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

68.

ŠKBD Spišská N.Ves J

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

74.

ŠKBD Spišská N.Ves J

BK ŠK UMB B.Bystrica

69.

BK EILAT PU Prešov

BK Slovan Bratislava

75.

BK EILAT PU Prešov

BK Slovan Bratislava J

70.

Young Angels U19 KE J

BK Slovan Bratislava J

76.

Young Angels U19 KE J

BK Slovan Bratislava

71.

BAM Poprad

MBK Stará Turá

77.

BAM Poprad

BK AŠK Slávia Trnava J

72.

BKM Žilina-Budatín

BK AŠK Slávia Trnava J

78.

BKM Žilina-Budatín

MBK Stará Turá

25.1.2020

 

26.1.2020

 

79.

MBK Stará Turá

BK AŠK Slávia Trnava J

   

 

80.

BK Slovan Bratislava

BAM Poprad

86.

BK Slovan Bratislava

BKM Žilina-Budatín

81.

BK Slovan Bratislava J

BKM Žilina-Budatín

87.

BK Slovan Bratislava J

BAM Poprad

82.

BK ŠK UMB B.Bystrica

BK EILAT PU Prešov

88.

BK ŠK UMB B.Bystrica

Young Angels U19 KE J

83.

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

Young Angels U19 KE J

89.

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

BK EILAT PU Prešov

84.

ŽBK Rožňava

TYDAM UPJŠ Košice

90.

ŽBK Rožňava

ŠKBD Spišská N.Ves J

85.

CBK Minibuseuropa KE

ŠKBD Spišská N.Ves J

91.

CBK Minibuseuropa KE

TYDAM UPJŠ Košice

 

 

 

       

Odvetná časť

15.2.2020

 

16.2.2020

 

92.

ŠKBD Spišská N.Ves J

TYDAM UPJŠ Košice

   

 

93.

CBK Minibuseuropa KE

BK EILAT PU Prešov

99.

ŽBK Rožňava

BK EILAT PU Prešov

94.

ŽBK Rožňava

Young Angels U19 KE J

100.

CBK Minibuseuropa KE

Young Angels U19 KE J

95.

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

BAM Poprad

101.

BK ŠK UMB B.Bystrica

BAM Poprad

96.

BK ŠK UMB B.Bystrica

BKM Žilina-Budatín

102.

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

BKM Žilina-Budatín

97.

BK Slovan Bratislava J

MBK Stará Turá

103.

BK Slovan Bratislava

MBK Stará Turá

98.

BK Slovan Bratislava

BK AŠK Slávia Trnava J

104.

BK Slovan Bratislava J

BK AŠK Slávia Trnava J

29.2.2020

 

1.3.2020

 

105.

BK Slovan Bratislava J

BK Slovan Bratislava

   

 

106.

BK AŠK Slávia Trnava J

BK ŠK UMB B.Bystrica

112.

MBK Stará Turá

BK ŠK UMB B.Bystrica

107.

MBK Stará Turá

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

113.

BK AŠK Slávia Trnava J

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

108.

BKM Žilina-Budatín

ŽBK Rožňava

114

BAM Poprad

ŽBK Rožňava

109.

BAM Poprad

CBK Minibuseuropa KE

115.

BKM Žilina-Budatín

CBK Minibuseuropa KE

110

Young Angels U19 KE J

TYDAM UPJŠ Košice

116

BK EILAT PU Prešov

TYDAM UPJŠ Košice

111.

BK EILAT PU Prešov

ŠKBD Spišská N.Ves J

117.

Young Angels U19 KE J

ŠKBD Spišská N.Ves J

14.3.2020

 

15.3.2020

 

118.

Young Angels U19 KE J

BK EILAT PU Prešov

   

 

119.

ŠKBD Spišská N.Ves J

BAM Poprad

125.

TYDAM UPJŠ Košice

BAM Poprad

120.

TYDAM UPJŠ Košice

BKM Žilina-Budatín

126.

ŠKBD Spišská N.Ves J

BKM Žilina-Budatín

121.

CBK Minibuseuropa KE

MBK Stará Turá

127.

ŽBK Rožňava

MBK Stará Turá

122.

ŽBK Rožňava

BK AŠK Slávia Trnava J

128.

CBK Minibuseuropa KE

BK AŠK Slávia Trnava J

123.

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

BK Slovan Bratislava

129.

BK ŠK UMB B.Bystrica

BK Slovan Bratislava

124.

BK ŠK UMB B.Bystrica

BK Slovan Bratislava J

130.

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

BK Slovan Bratislava J

28.3.2020

 

29.3.2020

 

131.

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

BK ŠK UMB B.Bystrica

   

 

132.

BK Slovan Bratislava J

ŽBK Rožňava

138.

BK Slovan Bratislava

ŽBK Rožňava

133.

BK Slovan Bratislava

CBK Minibuseuropa KE

139.

BK Slovan Bratislava J

CBK Minibuseuropa KE

134.

BK AŠK Slávia Trnava J

TYDAM UPJŠ Košice

140.

MBK Stará Turá

TYDAM UPJŠ Košice

135.

MBK Stará Turá

ŠKBD Spišská N.Ves J

141.

BK AŠK Slávia Trnava J

ŠKBD Spišská N.Ves J

136.

BKM Žilina-Budatín

BK EILAT PU Prešov

142.

BAM Poprad

BK EILAT PU Prešov

137.

BAM Poprad

Young Angels U19 KE J

143.

BKM Žilina-Budatín

Young Angels U19 KE J

18.4.2020

 

19.4.2020

 

144.

BKM Žilina-Budatín

BAM Poprad

   

 

145.

Young Angels U19 KE J

MBK Stará Turá

151.

BK EILAT PU Prešov

MBK Stará Turá

146.

BK EILAT PU Prešov

BK AŠK Slávia Trnava J

152.

Young Angels U19 KE J

BK AŠK Slávia Trnava J

147.

ŠKBD Spišská N.Ves J

BK Slovan Bratislava

153.

TYDAM UPJŠ Košice

BK Slovan Bratislava

148.

TYDAM UPJŠ Košice

BK Slovan Bratislava J

154.

ŠKBD Spišská N.Ves J

BK Slovan Bratislava J

149.

CBK Minibuseuropa KE

BK ŠK UMB B.Bystrica

155.

ŽBK Rožňava

BK ŠK UMB B.Bystrica

150.

ŽBK Rožňava

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

156.

CBK Minibuseuropa KE

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

2.5.2020

 

3.5.2020

 

157.

CBK Minibuseuropa KE

ŽBK Rožňava

   

 

158.

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

TYDAM UPJŠ Košice

164.

BK ŠK UMB B.Bystrica

TYDAM UPJŠ Košice

159.

BK ŠK UMB B.Bystrica

ŠKBD Spišská N.Ves J

165.

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

ŠKBD Spišská N.Ves J

160.

BK Slovan Bratislava J

BK EILAT PU Prešov

166.

BK Slovan Bratislava

BK EILAT PU Prešov

161.

BK Slovan Bratislava

Young Angels U19 KE J

167.

BK Slovan Bratislava J

Young Angels U19 KE J

162.

BK AŠK Slávia Trnava J

BAM Poprad

168.

MBK Stará Turá

BAM Poprad

163.

MBK Stará Turá

BKM Žilina-Budatín

169.

BK AŠK Slávia Trnava J

BKM Žilina-Budatín

16.5.2020

 

17.5.2020

 

170.

BK AŠK Slávia Trnava J

MBK Stará Turá

   

 

171.

BKM Žilina-Budatín

BK Slovan Bratislava

177.

BAM Poprad

BK Slovan Bratislava

172.

BAM Poprad

BK Slovan Bratislava J

178.

BKM Žilina-Budatín

BK Slovan Bratislava J

173.

Young Angels U19 KE J

BK ŠK UMB B.Bystrica

179.

BK EILAT PU Prešov

BK ŠK UMB B.Bystrica

174.

BK EILAT PU Prešov

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

180.

Young Angels U19 KE J

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

175.

ŠKBD Spišská N.Ves J

ŽBK Rožňava

181.

TYDAM UPJŠ Košice

ŽBK Rožňava

176.

TYDAM UPJŠ Košice

CBK Minibuseuropa KE

182.

ŠKBD Spišská N.Ves J

CBK Minibuseuropa KE

1.liga ženy + Juniorky U19

Základná časť

 

 

TYDAM UPJŠ Košice

 

BK EILAT PU Prešov

8.

CBK Minibuseuropa KE

Young Angels U19 KE J

9.

ŽBK Rožňava

BAM Poprad

10.

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

BKM Žilina-Budatín

11.

BK ŠK UMB B.Bystrica

MBK Stará Turá

12.

BK Slovan Bratislava J

BK AŠK Slávia Trnava J

13.

BK Slovan Bratislava

 

 

BK Slovan Bratislava

 

BK ŠK UMB B.Bystrica

21.

BK AŠK Slávia Trnava J

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

22.

MBK Stará Turá

ŽBK Rožňava

23.

BKM Žilina-Budatín

CBK Minibuseuropa KE

24.

BAM Poprad

TYDAM UPJŠ Košice

25.

Young Angels U19 KE J

ŠKBD Spišská N.Ves J

26.

BK EILAT PU Prešov

 

 

BK EILAT PU Prešov

 

BAM Poprad

34.

ŠKBD Spišská N.Ves J

BKM Žilina-Budatín

35.

TYDAM UPJŠ Košice

MBK Stará Turá

36.

CBK Minibuseuropa KE

BK AŠK Slávia Trnava J

37.

ŽBK Rožňava

BK Slovan Bratislava

38.

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

BK Slovan Bratislava J

39.

BK ŠK UMB B.Bystrica

 

 

BK ŠK UMB B.Bystrica

 

ŽBK Rožňava

47.

BK Slovan Bratislava J

CBK Minibuseuropa KE

48.

BK Slovan Bratislava

TYDAM UPJŠ Košice

49.

BK AŠK Slávia Trnava J

ŠKBD Spišská N.Ves J

50.

MBK Stará Turá

BK EILAT PU Prešov

51.

BKM Žilina-Budatín

Young Angels U19 KE J

52.

BAM Poprad

 

 

BAM Poprad

 

MBK Stará Turá

60.

Young Angels U19 KE J

BK AŠK Slávia Trnava J

61.

BK EILAT PU Prešov

BK Slovan Bratislava

62.

ŠKBD Spišská N.Ves J

BK Slovan Bratislava J

63.

TYDAM UPJŠ Košice

BK ŠK UMB B.Bystrica

64.

CBK Minibuseuropa KE

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

65.

ŽBK Rožňava

 

 

ŽBK Rožňava

 

TYDAM UPJŠ Košice

73.

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

ŠKBD Spišská N.Ves J

74.

BK ŠK UMB B.Bystrica

BK EILAT PU Prešov

75.

BK Slovan Bratislava J

Young Angels U19 KE J

76.

BK Slovan Bratislava

BAM Poprad

77.

BK AŠK Slávia Trnava J

BKM Žilina-Budatín

78.

MBK Stará Turá

 

 

MBK Stará Turá

 

BK Slovan Bratislava

86.

BKM Žilina-Budatín

BK Slovan Bratislava J

87.

BAM Poprad

BK ŠK UMB B.Bystrica

88.

Young Angels U19 KE J

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

89.

BK EILAT PU Prešov

ŽBK Rožňava

90.

ŠKBD Spišská N.Ves J

CBK Minibuseuropa KE

91.

TYDAM UPJŠ Košice

 

 

       

15.2.2020

16.2.2020

92.

TYDAM UPJŠ Košice

   

93.

BK EILAT PU Prešov

ŽBK Rožňava

94.

Young Angels U19 KE J

CBK Minibuseuropa KE

95.

BAM Poprad

BK ŠK UMB B.Bystrica

96.

BKM Žilina-Budatín

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

97.

MBK Stará Turá

BK Slovan Bratislava

98.

BK AŠK Slávia Trnava J

BK Slovan Bratislava J

29.2.2020

1.3.2020

105.

BK Slovan Bratislava

   

106.

BK ŠK UMB B.Bystrica

MBK Stará Turá

107.

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

BK AŠK Slávia Trnava J

108.

ŽBK Rožňava

BAM Poprad

109.

CBK Minibuseuropa KE

BKM Žilina-Budatín

110

TYDAM UPJŠ Košice

BK EILAT PU Prešov

111.

ŠKBD Spišská N.Ves J

Young Angels U19 KE J

14.3.2020

15.3.2020

118.

BK EILAT PU Prešov

   

119.

BAM Poprad

TYDAM UPJŠ Košice

120.

BKM Žilina-Budatín

ŠKBD Spišská N.Ves J

121.

MBK Stará Turá

ŽBK Rožňava

122.

BK AŠK Slávia Trnava J

CBK Minibuseuropa KE

123.

BK Slovan Bratislava

BK ŠK UMB B.Bystrica

124.

BK Slovan Bratislava J

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

28.3.2020

29.3.2020

131.

BK ŠK UMB B.Bystrica

   

132.

ŽBK Rožňava

BK Slovan Bratislava

133.

CBK Minibuseuropa KE

BK Slovan Bratislava J

134.

TYDAM UPJŠ Košice

MBK Stará Turá

135.

ŠKBD Spišská N.Ves J

BK AŠK Slávia Trnava J

136.

BK EILAT PU Prešov

BAM Poprad

137.

Young Angels U19 KE J

BKM Žilina-Budatín

18.4.2020

19.4.2020

144.

BAM Poprad

   

145.

MBK Stará Turá

BK EILAT PU Prešov

146.

BK AŠK Slávia Trnava J

Young Angels U19 KE J

147.

BK Slovan Bratislava

TYDAM UPJŠ Košice

148.

BK Slovan Bratislava J

ŠKBD Spišská N.Ves J

149.

BK ŠK UMB B.Bystrica

ŽBK Rožňava

150.

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

CBK Minibuseuropa KE

2.5.2020

3.5.2020

157.

ŽBK Rožňava

   

158.

TYDAM UPJŠ Košice

BK ŠK UMB B.Bystrica

159.

ŠKBD Spišská N.Ves J

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

160.

BK EILAT PU Prešov

BK Slovan Bratislava

161.

Young Angels U19 KE J

BK Slovan Bratislava J

162.

BAM Poprad

MBK Stará Turá

163.

BKM Žilina-Budatín

BK AŠK Slávia Trnava J

16.5.2020

17.5.2020

170.

MBK Stará Turá

   

171.

BK Slovan Bratislava

BAM Poprad

172.

BK Slovan Bratislava J

BKM Žilina-Budatín

173.

BK ŠK UMB B.Bystrica

BK EILAT PU Prešov

174.

ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.B. J

Young Angels U19 KE J

175.

ŽBK Rožňava

TYDAM UPJŠ Košice

176.

CBK Minibuseuropa KE

ŠKBD Spišská N.Ves J

CBK Minibuseuropa KE

Datum Spielnummer Heim Gast Zeit Ort
 
8.10.2017 ASWBL-GD - 012 UBI Graz Banska Bystrica 13:00 MZH Mollardgasse
14.10.2017 ASWBL-GD - 024 Banska Bystrica BK ZS Zvolen 17:00 FF UMB Banska Bystrica
22.10.2017 ASWBL-GD - 033 Basket Flames Banska Bystrica 16:00 MZH Mollardgasse
29.10.2017 ASWBL-GD - 044 Banska Bystrica Flying Foxes SVP Post 17:00 FF UMB Banska Bystrica
5.11.2017 ASWBL-GD - 052 Banska Bystrica UBI Graz 10:00 FF UMB Banska Bystrica
25.11.2017 ASWBL-GD - 124 Banska Bystrica ATUS Gratkorn 17:00 FF UMB Banska Bystrica
10.12.2017 ASWBL-GD - 094 BK ZS Zvolen Banska Bystrica 11:30 Zvolen
16.12.2017 ASWBL-GD - 103 Banska Bystrica Basket Flames 17:00 FF UMB Banska Bystrica
13.1.2018 ASWBL-GD - 064 Banska Bystrica   ASKÖ DBBC Linz-Enns 17:00 FF UMB Banska Bystrica
21.1.2018 ASWBL-GD - 071 BK Duchess Banska Bystrica 12:00 FZZ Happyland
28.1.2018 ASWBL-GD - 134 ASKÖ DBBC Linz-Enns Banska Bystrica 16:00 Stadthalle Enns
3.2.2018 ASWBL-GD - 141 Banska Bystrica BK Duchess 17:00 FF UMB Banska Bystrica
10.2.2018 ASWBL-GD - 054 ATUS Gratkorn Banska Bystrica 15:00 SPH Gratkorn
11.2.2018 ASWBL-GD - 114 Flying Foxes SVP Post Banska Bystrica 18:00 BZ der P